Я мало не забув подзвонити другу і дати сигнал, що мовляв пора, друже дій. Замість всяких побажань я тільки встиг як у шпигунському бойовику ляпнути пора і поклав трубку. Вона була вже поруч з розпущеним волоссям сосочки стирчали, у мене аж майнула думка, а може ну його це побачення, зараз у кущі, а потім ще і вдома продовжити. Але немає потрібно йти до кінця. Я подарував їй квіти, наговорив купу компліментів, відверто голі дівчата архіви фото. І ми, як справжні коханці пішли гуляти по набережній і по тихих безлюдних місцях, де тільки що і робили як прогулювалися такі пари як ми. Я не помітив як пролетіло 3:00 ми навіть не краплі не втомилися і весь час базікали ніби перший раз побачилися. І ось вже подув прохолодний вечірній вітерець. - Андрюша стало холоднішати може куди-небудь у більш тепле місце перенесемо побачення? - Згоден - Куди? - Довірся мені - і я попрямував до найближчого таксі. Ми вже під'їжджали до будинку, Катя це відразу помітила і по обличчю було видно що вона в подиві! Не як не хотілося йти додому після такого вечора. Мені якщо чесно теж такого кінця хотілося не дуже. І ось ми зайшли додому штори були вже завбачливо запнуті до речі теж довелося купувати все нові. Я не знімаючи туфель пробіг у зал.

Теги: відверто, голі дівчата, архіви, фото