Я швидко чиркнув запальничкою й запалив всі свічки, і коли Катя прийшла вона скрикнула Ах. - Тобі подобається мила? - Це здорово - (вона притулилася до мене і другий раз за весь час нашого знайомства сказала що любить мене!, Я так само не відповів, я не був впевнений у своїх почуттях, а без впевненості запевняти дівчат такими словами, не звик ... Просто вже дуже дивні у нас були стосунки) - Це все для тебе  Руки вона мила на кухні так як зайшла туди взяти кілька кухонного приладдя які ми не передбачили. Я зайшов у ванну, а там був подарунок від одного, дно ванни було всіяно товстим шаром пелюсток троянд. А я ж до такого і не додумався і вся ванна була теж в свічках. Добре мати хороши голі студентки домашнє фото. У спальні теж все було за планом. Далі було все як в крутих романтичних фільмах, вечеря розмова про те, що таке любов і хто до неї як ставитися, далі танець у якому я ніжно скинув з неї плаття і поцілував кожну оголилися точку її тіла. Потім вона зняла з мене сорочку і вже хотіла переіті до сексу прямо тут на підлозі в залі, але ні це в мої плани не входило.

Теги: голі, студентки, домашнє, фото