Знявши з неї трусики (забув сказати перед танцем я включив у ванній набиратися воду) облизав її киска, взяв її на руки і поніс у ванну, від виду повної ванни пелюсток Катя трохи не скінчила (це вона мені сказала пізніше) Поклавши її в ванної я почав повністю її натирати і гладити кожен шматочок її тіла. Вона встала і я цілував кожен її шматочок, пестив анус і кицьку, потім став вже шаліти пальцями вставляючи то в анус то в кицьку, Катрусю вже була вся мокренька. Я навіть не пам'ятаю, дівчата красиві інтим фото підлітків вдома як я опинився повністю голий. Мої член вже гуляв у неї в роті, потім я почав ніжно трахкати її в попку і ось настав попередній момент як мені тоді сказали на форумі - пом'яти целочку. Я підставив свої член в піхву. - Андрій - Довірся мені Катя, і ти не пошкодуєш. - Добре я вірю тобі, я вся твоя, роби що хочеш. Я ввів член і як тільки з'явилося перешкоду, зупинився і почав входити і виходити тільки на цю відстань. Катя вже кричала щоб я увійшов до неї, що вона не хоче бути девственіцей навіть кілька разів сама спробувала насісти на мене я під час ухилився. Я ніжно витер її і взяв на руки, поніс у спальню.

Теги: дівчата, красиві, інтим, фото, підлітків, вдома