Я не давав їй скінчити. Я раз у раз входив то в анус, то в кицьку, пестив її язичком коротше довів до такого знемоги, що вже було пора деівствовать. Вона встала раком в ту позицію яку я і хотів. Я ще попести їй анус мовою і кицьку теж і почав входити по черзі то туди то сюди. Передчуваючи що вона ось-ось кінчить, я ввів палець в попку, а член в кицьку, він якраз уперся в її невинність, вона пестила собі клітор і ось настав той момент, коли вона вся вилилась своїми соками і нарешті безперешкодно почала кінчати, от тут то я й увігнав у не свій член. Катя скрикнула, але незрозуміло чи то від болю, чи то від задоволення. Як все було романтично білі шовкові простирадла, свічки, і така прекрасна попка. Я трохи вийшов з неї і різко увійшов ще і ще раз. І разряділя прямо в піхву, я відчував як її тіло обм'якає і мене сили теж залишали. Ми лягли з нею поряд і довго довго нежісь і цілувалися, фотографії голих красунь ніжні пози. Коли вона пішла у ванну підмитися я побачив на простирадлом кров, значить все вийшло. Промайнуло у мене в голові і по-моєму я відключився тому що я не пам'ятаю як повернулася Катя вранці, коли я прокинувся лежала повністю гола поруч зі мною. Потім ми на кухні розмовляли про те, що трапилося, вона була мені дуже вдячна. Кицька їй трохи боліла, мабуть з незвички. Але через три дні і сліду не залишилося від того, що вона ще недавно була дівчинка.

Теги: фотографії, голих, красунь, ніжні, пози