Вже місяць, як закінчилася війна. Наш полк стояв у Кенігсберзі і ніс я в основному охоронно-сторожову службу. Була звичайна субота, і для нас, як завжди, була підготовлена полкова лазня. Практично вся рота, включаючи мене, 15-ти річного сина полку, дочекавшись своєї зміни, запали в роздягальню, розтягли нечисленну помивочних начиння і віддавалися нехитрому солдатському задоволення. Перебуваючи серед сильних молодих оголених тіл, я завжди губився, соромився, відчував незрозуміле хвилювання, озивалося в моєму напівдитяче організмі напруження всіх органів, так що мені доводилося сором'язливо прикриватися то мочалкою, то тазиком і швидше закінчувати миття. Так було і цього разу, класні голі секс дівчата. Вискочивши в роздягальню, я швидко витерся і начепив труси і майку, поки ніхто не став свідком мого невиправданого збудження. Користуючись тим, що приміщення роти знаходилося в двох кроках від лазні, я не став надягати форму, а тільки засунув ноги в чоботи і кинувши залишки одягу в мішок, побіг до казарми. Тут-то все і сталося.

Теги: класні, голі, секс, дівчата