Чи то чоботи були мокрими, чи то я швидко втік, але коли я добіг до дощатого настилу, перекинутого з одного берега канави на інший, ноги мої зісковзнули, і я проїхався спиною і, в основному, задом по нестругані дошках. Біль від десятка скалок та садна змусила мене закричати, але так як сам собі я допомогти нічим не міг, довелося йти в санчастину. Семенович, наш хірург, добрий і турботливий, на цей раз був сильно зайнятий, 15 років голі дівчата без білизни фото. Швидко оглянувши мене, він кинув: "Надька впорається" і відправив мене до медсестри в перев'язочну. Я остовпів. Уявивши собі процедуру лікування у молоденької (двадцяти п'яти років) медсестри Надька, я жахнувся. Мене ж потім засміє вся рота. - Семенович, миленький, краще давай я почекаю, мені не до поспіху, - канючив я, все більше розуміючи, що Семеновича не до мене і від Надька мені не відкрутитися. Марно прочекавши час, я, як на Голгофу, поплентався в перев'язочну, в надії, що Надька куди-небудь умотала. Але вона була на місці.

Теги: 15 років, голі дівчата, без білизни, фото