Я забув свій недавній сором, розкрив очі і, немов збожеволівши, схопив її голову і конвульсивно входив і входив до неї, поки солодка судома не скував моє тіло, і я злякався невипробуваного до цих пір щастя. Я лежав, спустошений і розгубився, не розуміючи, що ж я наробив і як тепер буду дивитися Надька в очі. - Ну, ось і молодець, шепотіла вона. Ось ми вже й здорові. Вона марлею тихенько і ніжно витерла мою плоть. Цілувала і знову витирала. Мені стало добре і покійно красива дівчина трахается. Вже нічого не хотілося, тільки щоб це тривало все життя. Як струмом били ковзаючі рухи її руки, і я подавався назустріч цим рухам, вбираючи тепло руки і все більше заповнюючи її своєю плоттю. Мої рухи придбали ритм, дихання переривалося. - Зараз, миленький, зараз, ісступлено шепотіла вона. Піднявшись на мене, вона стиснула мене ногами, і раптом я знову провалився в ніжну теплоту її тіла. Вона податливо огортала мене то з більшою, то з меншою силою в такт моїм рухам. Вже всі забувши, я увійшов в шалений ритм і все рвався вгору, ніби намагався досягти неземних меж. Вчепившись мені в плечі, Надька стогнала все сильніше: - Ще, ще. І я втикали в солодке податливе її тіло назустріч все більш спекотним поривам. Мене захльостувала ніжність і я теж щось кричав, і раптом чужий конвульсивний жар охопив моє і без того розпечене тіло, і я в судомах злився з ним, гасячи його потоками любові і ніжності ... Пройшли роки, і я став гарним і сильним, і володів багатьма улюбленими і просто красивими жінками, але той перший раз з медсестрою Надькой назавжди був забарвлений ореолом казкового прилучення до чарующему таїнства дорослого життя.

Теги: красива, дівчина, трахается