Тетяна була симпатичною шатенкою, мало не наймолодшої в нашій конторі, але характером відрізнялася досить скромним, а її єдиний арбітр, за словами подружок, був до того ж страшно ревнивим молодою людиною. Тетяна зайшла в кабінет, прикрив двері і нічого ще не встигла сказати, як Ігор Петрович відразу ж почав: - Ну що ж ви, голубонько, виходить єдина, кому місце в нашій фірмі недорого? Всі вже картки принесли, я наказ майже зробив, а Ви ще чогось чекаєте. Може, краще "за власним"? "За власним" Тетяна явно не хотіла, і тому лише пролепетала: "Я сказала: Я готова, але у мене фотографа немає, а сама не вмію:". Ігор Петрович лише мило посміхнувся: "Тоді цю місію мені доведеться взяти на себе. Закривайте двері, негайно роздягатися, а я виберу ракурс трохи краще". "Як прямо тут, зараз?", - Знову збентежилася Тетяна, але вибору не було фото домогосподарок голи. Її боязкі спроби залишити хоча б трусики (хоча вони майже нічого не прикривали) або стати в камеру бочком, були рішуче відхилені Петровичем. Ігор Петрович із неприхованим задоволенням оглянув струнке тіло Тані з ніг до голови, покрутив її так і так, встановлюючи перед об'єктивом камери, в кінці кінців попросив завести руки за голову і дивитися прямо в об'єктив.

Теги: фото, домогосподарок, голи